Bedankt voor het maken van een afspraak bij Fysio De Trije.
Je ontvangt binnen enkele minuten een bevestiging per e-mail met alle gegevens van je afspraak. Controleer eventueel je spam- of ongewenste e-mailmap wanneer je binnen 15 minuten geen bevestiging hebt ontvangen.
Voor je eerste afspraak
Neem mee:
- Geldig legitimatiebewijs
- Eventuele verwijzing of medische informatie
- Sportkleding indien je verwacht actief onderzocht of behandeld te worden
Locatie Franeker
Wij zijn gevestigd in sporthallencomplex De Trije. De ingang van onze praktijk vind je bij de zwarte luifel onder ons logo aan de wand (glazen deur links op de foto).
Onze praktijk bevindt zich op de eerste etage en is bereikbaar via de trap aan het einde van de gang. Neem plaats in de wachtkamer; je wordt opgehaald door de behandelaar. Indien je problemen hebt met traplopen, dan kunt je ook plaats nemen in de behandelkamer halverwege de gang op de begane grond. De behandelaar komt je dan beneden ophalen e
Locatie Berltsum
Wij zijn gevestigd in MFC It Stedhûs. Neem de hoofdingang aan de voorzijde en loop rechtdoor de gang in. Halverwege de gang is aan je rechterhand de wachtkamer. Neem plaats in de wachtruimte; je wordt opgehaald door je behandelaar.
Kun je onverwacht niet komen?
Afspraken dienen minimaal 24 uur van tevoren te worden geannuleerd.
Bij niet tijdig afmelden kunnen kosten in rekening worden gebracht.
Vervolgafspraken
Plan nu alleen je eerste afspraak in.
Eventuele vervolgafspraken plannen we samen tijdens het consult.
Routebeschrijving